bioTAP

bioTAP – komfort na co dzień i w podróży

BioTAP od ponad 30 lat projektuje i produkuje zatyczki do uszu w wielu kształtach i o różnym zastosowaniu; dla dzieci i dorosłych.
Dzięki połączeniu tradycji z innowacyjnością nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i wydajnością. Jeśli szukasz najlepszej ochrony i komfortu dla swoich uszu zatyczki BioTAP są najlepszym wyborem.

Zatyczki BioTAP zostały, tak zaprojektowane, by chroniły uszy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak: woda, wiatr, zanieczyszczenia lub wysoki poziom hałasu. Uszczelniają drogi słuchowe i tworzą barierę ochronną. Są tak miękkie, wygodne i proste do założenia, że nie poczujesz że masz je w uszach.

W dzisiejszych czasach hałas atakuje nas w pracy, w czasie wolnym, a także gdy potrzebujemy snu. Zatyczki do uszu pomagają doznać ciszy i spokoju i tym samym cieszyć się w pełni czasem na odpoczynek.

Dlaczego BioTAP ?

BioTAP zaprojektował różne rodzaje zatyczek do uszu. Ich podstawową funkcją jest ochrona kanałów słuchowych. Różne modele zatyczek pomagają chronić uszy przed różnymi czynnikami zewnętrznymi.
W szerokiej gamie produktów znajdują się takie, które chronią uszy przed wodą, perfekcyjne pod prysznic, na plażę lub basen. NIE POCZUJESZ, ŻE JE NOSISZ!
Jeśli masz problemy ze snem lub potrzebujesz ciszy by się skoncentrować, na pewno dobierzesz zatyczki z gamy produktów BioTAP i pomogą Ci osiągnąć spokój, którego potrzebujesz.

Cisza!