Płukanie samą solą to przeszłość!

Wybierz NASORINSE z przebadanym klinicznie składem o zrównoważonym PH.

Produkt dostępny na stronie: https://apteczkarnia.pl/

NASORINSE IZOTONICZNY

DOSTĘPNE ZESTAWY:

podstawowe i uzupełniające dla dorosłych i dla dzieci

Jest to łatwy w użyciu zestaw do codziennej higieny nosa i zatok. Duża objętość płynu oraz małe ciśnienie w naturalny sposób pozwala zwalczyć objawy zapalenia zatok i alergii. Zestaw Nasorinse do codziennej higieny nosa i zatok w stężeniu izotoniczym zmniejsza suchość śluzówki nosa i uczucie ucisku w obrębie twarzy. Nasorinse jest zalecany przy wszelkich stanach zapalnych, infekcjach nosa i zatok, katarze w czasie grypy i przeziębienia, czy katarze alergicznym. Jednocześnie jest zalecany do stosowania po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, gdyż wspomaga procesy gojenia i regenerację śluzówki. Stężenie izotoniczne o zbalansowanym pH. Nie powoduje podrażnień, bólu i uczucia pieczenia.

Nasorinse Izotoniczny

NASORINSE HIPERTONICZNY

DOSTĘPNE ZESTAWY:

podstawowe dla dorosłych i dla dzieci

Łatwy w użyciu zestaw do płukania nosa i zatok zalecany jest głównie do stosowania w stanach zapalnych i przy obrzękach błony śluzowej nosa i zatok. Skutecznie płucze dzięki dużej objętość płynu oraz małemu ciśnieniu, co w naturalny sposób pozwala zwalczyć objawy zapalenia zatok. Zestaw Nasorinse hipertoniczny zalecany do stosowania podczas infekcji nosa i zatok. Wskazany przy przewlekłym kaszlu i katarze w czasie grypy i przeziębienia. Wskazany podczas przewlekłego zapalenia zatok i nieżytu nosa (objawiającego się utratą węchu i smaku). Stężenie hipertoniczne o zbalansowanym pH.

Nasorinse Hipertoniczny

NASORINSE IZOTONICZNY Z KWASEM HIALURONOWYM

DOSTĘPNE ZESTAWY:

podstawowe i uzupełniające dla dorosłych i dla dzieci

Jest to łatwy w użyciu zestaw do codziennej higieny nosa i zatok. Duża objętość płynu oraz małe ciśnienie w naturalny sposób pozwala zwalczyć objawy zapalenia zatok i alergii. Zalecany jest głównie do codziennej higieny i regeneracji śluzówki nosa i zatok oraz zapobieganiu suchości śluzówki nosa.  Zestaw Nasorinse w stężeniu izotoniczym z kwasem hialuronowym zmniejsza stany zapalne nosa i zatok i uczucie ucisku w obrębie twarzy. Nasorinse jest zalecany przy wszelkich infekcjach nosa i zatok, katarze w czasie grypy i przeziębienia, czy katarze alergicznym. Wskazany przy przewlekłym kaszlu. Jednocześnie jest zalecany do stosowania po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok, gdyż wspomaga procesy gojenia i regenerację śluzówki. Wskazany podczas przewlekłego zapalenia zatok i nieżytu nosa (objawiającego się utratą węchu i smaku). Stężenie izotoniczne o zbalansowanym pH. Nie powoduje podrażnień, bólu i uczucia pieczenia.

Nasorinse Izotoniczny Kwas Hialuronowy

NASORINSE IZOTONICZNY Z SURFAKTANTEM

DOSTĘPNE ZESTAWY:

podstawowy dla dorosłych

Jest to zestaw do płukania nosa i zatok, który dzięki dużej objętości płynu oraz małemu ciśnieniu w naturalny sposób pomaga pozbyć się ostrych i przewlekłych stanów zapalnych zatok o podłożu bakteryjnym, wirusowym i grzybiczym. Zestaw Nasorinse w stężeniu izotoniczym z surfaktantem zmniejsza stany zapalne nosa i zatok oraz uczucie ucisku w obrębie twarzy. Nasorinse jest zalecany przy wszelkich infekcjach nosa i zatok, katarze w czasie grypy i przeziębienia. Wskazany przy przewlekłym kaszlu i podczas przewlekłego zapalenia zatok i nieżytu nosa (objawiającego się utratą węchu i smaku). Stężenie izotoniczne o zbalansowanym pH.

Nasorinse Izotoniczny Surfaktant